Microsoft İş Ortaklığı

Papilon Savunma olarak Microsoft ile teknoloji ortaklığımız olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Microsoft’un Application Builder, Sharepoint, System Builder kategorilerinde gümüş, Hybrid Service kategorisinde altın teknoloji partneriyiz.

Microsoft’un yanı sıra diğer global teknoloji firmaları ile çalışmalarımız devam etmektedir. Gelecekte, Microsoft ve diğer firmalar ile partner olduğumuz kategorilerin araştırma ve geliştirme alanlarımızı uygun olarak arttırılması planlanmaktadır.

Share:

Author: Papilon-Savunma

Related Articles

4 thoughts on “Microsoft İş Ortaklığı

  1. Sayın yetkili PAPİL borsaya kote olmuş bir şirkettir bu yüzden sizin buradan yayınladığınız haberleri yatırımcılarınızıda hesaba katarak KAP a bildirerek herkesin duyulmasını sağlamanız yatırımcılarını düşünen her şirketin görevidir..siz burada haber olarak paylaştığınızda hiç bir haber değeri olmuyor ama KAP a bildirdiğinizde ki yalan olmadığına göre neden bildirmiyorsunuz anlayamıyorum sizin için önemli olmayabilir ama sizin şirketinize inanarak yatırım yapmış insanlar için bu bilgiler çok değerlidir..mesela bu aralar bir sürü yeni ürün gamınız genişledi ancak bunları haber yapmazsanız insanlar duymaz ve buda hisse senetlerinizin performansına hiç bir etki etmez…biz sizlere güvendik yatırım yaptık bu yüzden her türlü iyi yada kötü haberin piyasada fiyatlanması çok normaldir sizlerden ricam gereğini yerine getirin ve haberlerinizi olması gerektiği gibi KAP bildirin eğer gerçekten bizleri düşünüyorsanız….

  2. Böyle haberleri kap ta paylaşarak hissenizin ne kadar değerli olduğunu olacağını biz yatırımcılarınız harici diğer insanlarada duyurabilirsiniz. Hem şirketiniz hem bizim açımızda olumlu olur.

  3. Merhaba, Şirketinize yatırım yapmak isteyen biriyim. Çok güzel projelere imza atmışsınız. Fakat benim merak ettiğim, üretim departmanlarınız. Çalışma ortamı. Bu kadar büyük projelerin üretiminin yapıldığı yeri görmek isterim. Sitenizde bununla ilgili resimleri göremedim. İletişim adresindeki yerde mi üretiyorsunuz. üretim tesisiniz ayrı biryerde mi? Kısacası sizi daha iyi tanımak, yatırım yapacağım firmanın üretim tesislerini de görmek isterim. Bu konuyla ilgili resimleri de sitenize yüklerseniz benim gibi düşünen yatırımcıların ilgisini daha çok çekersiniz. Ayrıca tüm gelişmelerle ilgili haberleri KAP a bildirirseniz daha güzel olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir